Drążki łazienkowe do zasłon - Drążki rozprężne

Drążek rozprężny można montować pomiędzy dwoma ścianami usytuowanymi równolegle do siebie. Drążki mają płynną regulację długości w zakresie wymiarów podanych na opakowaniu produktu. Montaż nie wymaga wiercenia otworów w ścianie.

Zakresy długości produkowanych drążków:

:

 

drążki o średnicy 28 mm:

  • 70 do 110cm
  • 105 do 180 cm
  • 140 do 250 cm

drążki o średnicy 20 mm:

  • 70 do 120cm
  • 120 do 220 cm

 

 

W przypadku ścian ustawionych w stosunku do siebie pod kątem w zakresie od 25 do 155 stopni, lub mocowania do skośnego sufitu można zamiast standardowego elementu kończącego rurkę 28 mm zastosować adapter drążka który zmienia kąt mocowania. W tym przypadku konieczne będzie wiercenie otworów w ścianie (suficie) do zamocowania adaptera.

 

 

 

 ADAH spółka jawna

34-120 Andrychów
ul.Beskidzka 5b

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "ADAH spółka jawna " z siedzibą w Beskidzka 5b, 34-120 Andrychów. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
pozycjonowanie stron bielsko